20 Ocak 2019 Pazar
Anasayfa > HABERLER > ÜNİVERSİTE TEMSİLCİLERİ EĞİTİM VE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

ÜNİVERSİTE TEMSİLCİLERİ EĞİTİM VE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

05.12.2016 14:44 12 14 16 18 yazdır
Türk Eğitim Sen Osmaniye Şubesi Üniversite Temsilcileri olarak Fatih Mehmet GİZLİCE ve Yusuf Buğra ÇELİK arkadaşlarımız toplantıya katılmışlardır.
ÜNİVERSİTE TEMSİLCİLERİ EĞİTİM VE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI
Türk Eğitim-Sen Üniversite Temsilcileri Eğitim ve İstişare Toplantısı 1-4 Aralık 2016 tarihinde Antalya'da gerçekleştirildi.


İstişare toplantısı ile Uluslararası Türk Dünyası Eğitim Bilimleri ve Sosyal Bilimler Kongresi'nin ortak açılış oturumu 2 Aralık 2016 Cuma günü saat 09:30'da yapıldı.Cumartesi günü öğleden önceki ikinci oturumda ise Genel Sekreter Musa AKKAŞ ve Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Talip GEYLAN'ın yönetiminde Üniversite Temsilcileri İstişare Toplantısı yapıldı.


Toplantıda öncelikle Merkez Yönetim Kurulu üyeleri tarafından Türk Eğitim-Sen'in üniversiteler ve üniversite çalışanları için yapmış olduğu çalışmalar ve projeleri hakkında bilgiler verildi. Daha sonra kürsüye gelen temsilciler ise dile getirdikleri talep ve önerileriyle görüş alışverişinde bulundular.Aynı gün öğleden sonra gerçekleştirilen üçüncü oturumda da Canten Kaya tarafından Motivasyon ve İletişim Sanatı konularında bir eğitim semineri gerçekleştirildi.


İstişare toplantısının kapanış oturumu ise Genel Başkan İsmail Koncuk'un değerlendirme konuşmasıyla tamamlandı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri