16 Ocak 2019 Çarşamba
Anasayfa > HABERLER > Türkmenlere Yardım Kampanyası Tamamlandı

Türkmenlere Yardım Kampanyası Tamamlandı

07.12.2016 22:14 12 14 16 18 yazdır
21. yüzyılın emperyalist çarkları arasında yok edilmeye çalışılan Türkmen soydaşlarımızın gözyaşlarını silmek, umutlarını tazelemek, elemlerine ortak olmak için yardım kampanyasına bizde katıldık.
Türkmenlere Yardım Kampanyası Tamamlandı


21. yüzyılın emperyalist çarkları arasında yok edilmeye çalışılan Türkmen soydaşlarımızın gözyaşlarını silmek, umutlarını tazelemek, elemlerine ortak olmak için Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından ülke çapında başlatılan Türkmeneline yardım kampanyasına Türk Eğitim Sen Osmaniye Şubesi olarak bizde katıldık.Türk Eğitim Sen olarak soydaşlarımızın sıkıntılarını gidermek, dertlerini paylaşmak ve yanlarında olduğumuzu bir kez daha göstermek adına ayni yardım kampanyasını üyelerimize duyurarak 4 Aralık Pazar günü sonuna kadar Türk Eğitim Sen il veya Kadirli, Sumbas, Düziçi Hasanbeyli, Toprakkale, Bahçe ilçe başkanlıklarımıza ulaşarak katkıda bulunabileceklerini belirtmiştik.

Toplanan yardımlar Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından yapılan yardım kampanyasına entegre edilerek ihtiyaç ve aciliyet durumlarına göre soydaşlarımıza ulaştırılması için 72 adet battaniye, muhtelif miktarlarda kışlık ayakkabı, bebek bezi, bebek maması, hasta bezi, kuru bakliyat, bisküvi, helva, un, yağ, şeker, süt, çay, salça, kahvaltılık yiyecekler ve muhtelif giyim malzemeleri, Osmaniye Ülkü Ocakları Başkanımız Fatih EROĞLU'na teslim edilmiştir.

21. yüzyılın emperyalist çarkları arasında yok edilmeye çalışılan Türkmen soydaşlarımızı unutmayan hayırsever üyelerimize, Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Olcay KILAVUZ'a ve Osmaniye Ülkü Ocakları Başkanımız Fatih EROĞLU'na üyelerimizin yardımlarını Türkmeneline ulaştırma konusunda ki yardımları için teşekkür ediyoruz.
Ahmet KANDEMİR
Türk Eğitim-Sen ve Türkiye Kamu-Sen Osmaniye İl Başkanı


 Türkmen soydaşlarımıza yardım kampanyasına yoğun bir yardımla destek veren Türk Eğitim-Sen ve Türkiye Kamu-Sen Başkanı Sayın Ahmet Kandemir'e ve yönetimine çok teşekkür ediyoruz. Ata yurdumuz olan ve ecdadımızın çekilmek zorunda kalmakla beraber bin asırdır çile çeken gözyaşı döken kan akıtan kültürü ve dili unutturulmaya çalışılan ve neredeyse soykırıma varacak derecede katliamlara maruz kalan ama her şeye rağmen Türkmen olduğunu kör ve sağır dünyaya haykıran soydaşlarımızın çektiği zulüm artık son bulmalı.

Halep'te annesinin kucağında şehit edilen kundaktaki bebeklerin ahı sadece zalimleri değil bu zulme sessiz kalanları da helak edecektir. "Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır" veciz sözünden yola çıkarak zulmün karşısında, mazlumun yanında olacağız. Türkmen Dağı, Halep kurtulmadan Kerkük, Musul hürriyetine kavuşmadan, Tebriz İstiklale ulaşmadan, Doğu Türkistan bağımsızlığını elde etmeden ve nihayetinde en büyük Ülkümüz olan Turan kurulmadan Ülkücü Hareket rahat etmeyecektir. Kampanyamıza yoğun destek veren Türk Eğitim-Sen ve Türkiye Kamu-Sen Başkanı Ahmet Kandemir'e ve Osmaniye'li hemşerilerimize Ülkü Ocakları Osmaniye İl Başkanı olarak Türkmen kardeşlerimiz adına çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun,

Osmaniye Ülkü Ocakları Başkanı

Fatih EROĞLU

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri