22 Ekim 2018 Pazartesi
Anasayfa > HABERLER > Ticaret Lisesinde Neler Oluyor?

Ticaret Lisesinde Neler Oluyor?

24.10.2014 15:29 12 14 16 18 yazdır
Osmaniye Yavuz Sultan Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde neler oluyor
Ticaret Lisesinde Neler Oluyor?

Osmaniye Yavuz Sultan Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde,

21 Ekim 2014 Salı günü saat 11:00 civarında okul dışından sivil vatandaşların okula gelerek 11/F sınıfından 3 öğrenciyi okul dışına götürerek Kiler Marketin arkasında darp edildiklerine, Okuldan tasdikname ile uzaklaştırma cezası alan İ.A adlı öğrencinin tekrar okula kaydedildiğine,Bazı öğrencilerin devamsızlıklarının silinerek devamsızlıktan sınıfta kalma durumlarının düzeltildiğine dair sendikamıza duyumlar gelmektedir.


Ayrıca özel bir okulda derse girme talebinde bulunan ve okulda 30 derse giren öğretmenin bu talebi gerekçesiz bir şekilde reddedilmiştir.


Okul sabah saat 6:40 da eğitim öğretime başlayıp akşam 7:20 de eğitim öğretime son verilmekte ve ikili eğitim yapılmaktadır. Bu durumun acilen düzeltilmesi gerekmektedir.


Okulda bir yönetim boşluğu oluştuğu, okul yöneticileri arasında bir huzursuzluk bulunduğu kantindeyiz gerekli önlemlerin alınmasını bekliyoruz.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri