20 Ocak 2019 Pazar
Anasayfa > HABERLER > Sumbas MEM'den Tutarsızlık Örnekleri

Sumbas MEM'den Tutarsızlık Örnekleri

19.01.2015 20:50 12 14 16 18 yazdır
Sumbas MEM,Okul Müdürü Baki KIRPIK ile ilgili doldurduğu formda tam bir tutarsızlık örneği gösterdi.
Sumbas MEM'den Tutarsızlık Örnekleri
Okul Müdürü Baki KIRPIK'ın görev süresinin uzatılmayarak görevine son verilmesi işleminde okul müdürü hakkında doldurulan formu incelediğimizde İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali SERT ile İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Melih GÖKSU'nun birbirleriyle çelişen tutarsızlıklarını gördük.

Üyemiz Baki KIRPIK hakkında doldurulan formda ;

Ali SERT ile Ahmet Melih GÖKSU'nun tutarsızlıklarına örnekler;

1) Kurumun ulusal ve uluslar arası yarışmalara katılımını sağlar.    Cevap:EvetEğitim çalışanlarını teşvik ederek kurumun ulusal ve uluslar arası proje çalışmaları ile sergi ve yarışmalara katılımını sağlar                           Cevap:Hayır


2)Kurumun fiziki mekanlarının etkin ve amacına uygun olarak yapılmasını sağlar.      Cevap:Evet


Kurumun fiziki kapasitesinin etkin ve verimli kullanımını sağlar         Cevap:HayırHatta Şube Müdürü Ahmet Melih GÖKSU kendi kendisiyle  de çelişmiştir.

Eğitim Kurumunun tertip ve düzeni ile hijyen kurallarına uygun olarak temizliğini sağlar      Cevap: EvetKurumun kantin, yemekhane, kafeterya vb yiyecek ve içecek sunulan bölümlerinin hijyenini sağlar gıda güvenliğiyle ilgili tedbirlerini alır, belgeler        Cevap: Hayır


Bu durumlar göstermektedir ki Sumbas MEM, birbirinden habersiz, tutarsız yöneticiler tarafından yönetilmektedir. 

Şimdi soruyoruz, Sumbas MEM Yöneticileri, Sizce hangisi doğru?
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri