16 Ocak 2019 Çarşamba
Anasayfa > HABERLER > Sınav Görevlendirmeleri Bilgilendirmesi

Sınav Görevlendirmeleri Bilgilendirmesi

23.09.2014 12:57 12 14 16 18 yazdır
Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Sınav Görevlendirmeleri hakkında yapılan bilgilendirme
Sınav Görevlendirmeleri Bilgilendirmesi

SINAV SİSTEMİ GÜNCELLEMESİ

 

Okulunuzun Sınav işlemlerinde kullandığınız(http://osmaniye.meb.gov.tr/sinav/) kullanıcı adı ve şifresiyle sınav sistemine giriş yaparak Okulunuzun Müdür, Müdür başyardımcısı, Müdür yardımcı ve hizmetli bilgilerini kontrol ederek bir eksiklik veya bir hata olup olmadığına DİKKAT ediniz. Hata veya eksiklik varsa sınav sisteminde personel güncelleme, ekleme veya silme kısmından düzeltebilirsiniz.

 
 

1-) OKUL YÖNETİMİ OLARAK, MİLLİ EĞİTİMİ SINAV SİSTEMİNDE KULLANICI ADI VE ŞİFRESİ OLMAYAN PERSONELLERİNİZE KULLANICI ADI VE ŞİFRESİNİ VERİNİZ.

 

2-) ÖĞRETMENLERİNİZİN İLETİŞİM BİLGİLERİ SINAV SİSTEMİNDE TAM OLMASINA ÖZEN GÖSTERİNİZ.( BU KONUDA HALA İLETİŞİM BİLGİLERİ EKSİK OLAN ÖĞRETMENLERİMİZ BUUNMAKTADIR )

 

3-) SINAV SİSTEMİNDE FOTOĞRAFI OLMAYAN ÖĞRETMENİNİZİN FOTOĞRAFINI EKLEMESİ İÇİN UYARINIZ.


4-) İL MERKEZİ İÇİNDE BİR OKULDAN DİĞER BİR OKULA TAYİN GİDEN BİR ÖĞRETMENİNİZİ SINAV SİSTEMİNDE PERSONEL İŞLEMLERİNDEN GÖNDER BUTONU İLE DİĞER OKULA GÖNDEREBİLİRSİNİZ YA DA BAŞKA BİR OKULDAN SİZİN OKULUNUZA GELEN ÖĞRETMENİ SINAV SİSTEMİNDE İSTEYEBİLİRSİNİZ.


5-) TÜM ÖĞRETMENLERİNİZİN SINAV SİSTEMİNDE BULUNAN "BRANŞ" BİLGİLERİNİN GİRİŞLERİNİ EN GEÇ 03/10/2014 CUMA GÜNÜNE KADAR YAPINIZ.


AÇIKLAMA :  Tüm öğretmenlerimizin alabileceği görev sayısı aşağıdaki gibidir. 


*PROTOKOL SINAVLARI İÇİN 1 DEFA GÖREV ALMA HAKKI VARDIR.


( Protokol sınavında sadece görev sayısı sıfır olanlar başvuru yapabilecektir.)


**EKDERS SINAVLARI İÇİN 2 DEFA GÖREV ALMA HAKKI VARDIR.


***DİREKSİYON SINAVLARI İÇİN ŞİMDİLİK 1 GÖREV ALMA HAKKI VERİLMİŞTİR. TÜM PERSONELLER 1. GÖREVİ ALDIKTAN SONRA 2. GÖREVLER AÇILACAKTIR.

 

NOT :  PROTOKOL VE AÇIKÖĞRETİM ( LİSESİ/ORTAOKUL ) SINAVLARINDA GÖREVLİ İHTİYACI KARŞILANDIĞI SÜRECE SINAVLARA BAŞVURU HAKKI SAYISI ARTTIRILMAYACAKTIR.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri