16 Ocak 2019 Çarşamba
Anasayfa > HABERLER > SGK Prim Borcu Olanlar Okullarına Müracaat Etmeli

SGK Prim Borcu Olanlar Okullarına Müracaat Etmeli

13.11.2014 08:50 12 14 16 18 yazdır
Osmaniye MEM, okullara mail göndererek SGK prim borcu olanların listesini istedi.
SGK Prim Borcu Olanlar Okullarına Müracaat Etmeli

Geçtiğimiz günlerde web sitemizden yapmış olduğumuz haberde SGK'ya prim borcu olanların bu borçlarının iptal edilmesi için girişimde bulunmaları gerektiğini ifade etmiştik. Sendikamıza gelen bilgilere göre de bir kısım öğretmenlerimizin SGK'ya prim borcu olduklarını öğrenmiş olduk.

SGK'ya Prim Borcunuz Var mı? Kontrol EdinHaberimizden sonra Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü de SGK yetkilileri ile görüşerek yapılan hatanın düzeltilmesi için okullardan bilgi istedi.

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü talebimiz üzerine okul müdürlüklerine mail göndererek okullarında görev yapan öğretmenlerden GSS prim borcu olanların bilgilerinin 20 Kasıma kadar  İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderilmesini istedi. 

Bu durumda devlet memurlarımızın aşağıda ki linkten GSS prim borcu olup olmadığını kontrol etmeleri, herhangi bir borç çıkması durumunda okul müdürlüğüne bilgi vererek gerekli bilgilerin İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderilmesini istemeleri gerekmektedir.

PRİM BORCUNUZUN OLUP OLMADIĞINI KONTROL ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sorgu Türü : Diğer Ödemeler

Sorgu Tipi   : GSS Prim
OKULLARA GÖNDERİLEN MAİL:

iyi çalışmalar...

Aşağıda bulunan linke tıklayarak Okulunuzda/Kurumunuzda çalışan personellerin Genel Sağlık Sigortası Prim borcu olup olmadığının kontrol edilmesi, borcu olan personellerin TC kimlik numarası ile ad soyadlarının liste halinde   20/11/2014 Perşembe günü mesai bitimine kadar tahakkuk80@gmail.com adresine e-posta gönderilmesi gerekmektedir.

Gereğini rica ederim.

Hasan ÇİFTÇİ
Müdür Yardımcısı

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri