23 Temmuz 2019 Salı

Şube Yönetim Kurulu


TÜRK EĞİTİM-SEN OSMANİYE ŞUBESİ


ŞUBE YÖNETİM KURULU
Ahmet Kandemir

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Şube Başkanı


1970 Osmaniye doğumlu, Çukurova Üniversitesi Osmaniye Meslek Yüksek Okulu'ndan mezun oldu. Amasya Gümüşhacıköy Endüstri Meslek Lisesinde Atölye şefi, Bölüm şefi ve müdür yardımcılığı görevlerinde bulundu. Halen Osmaniye Endüstri Meslek Lisesinde görev yapmaktadır.

 


Halim Hallaç

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Şube Başkan Yardımcısı

(İdari İşler)

03.09.1972 yılında Kadirli'de doğdu.İlkokul, orta okul ve lise tahsilini Kadirli'de tamamladı.19.01.1996 yılında Amasya Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.13.09.1996 yılında Hatay ilinde göreve başladı.Bitlis ve K.Maraş illerinde görev yaptı.Halen Osmaniye ili Kadirli İlçesi Ali Mümtaz Sayman İlköğretim Okulunda iki yıldan beri görevini sürdürmektedir. Evli ve iki kız çocuk babasıdır.

 
 
Tahsin Şentut

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Şube Başkan Yardımcısı

(Teşkilatlandırma)

Mersin ili Tarsus ilçesinde 1970 yılında doğdu. İlk ve orta öğrenimini Tarsus ilçesinde tamamladı. Lise eğitimini Tarsus ilçesinde Barbaros Hayrettin Lisesinde tamamladı. 1995 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünü bitirdi. 1997 yılında Osmaniye ili Merkez Issızca köyü Issızca Şehit Ahmet Çalık İlköğretim Okuluna Sınıf Öğretmeni olarak atandı. 2006 yılında aynı okulda Müdür Yardımcısı olarak idarecilik görevine başladı. 2010 yılı Ekim ayından itibaren aynı okulda Müdrü Vekili olarak göreve başlayan Tahsin ŞENTUT, evli ve üç çocuk babasıdır. Orta düzeyde İngilizce bilmektedir. 


Asena Boran
Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

ŞubeBaşkan Yardımcısı

(Mali İşler)


1975 Yılında Adana'da doğdu. İlkokulu UŞAK -Banaz ilçesinde okudu. Ortaokul-Lise tahsilini Adana Kurttepe Anadolu lisesinde tamamladı.1999 yılında Adana Çukurova Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğinden mezun oldu. İlk görevi HATAY İskenderun İlçesi Fevzi Çakmak İlköğretim okuluna  İngilizce Öğretmeni olarak  atandı. 2006-2008 yılları arasında  Osmaniye 80. yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulunda 2008-2013 yılları arasında Osmaniye Mithatpaşa İlköğretim okulunda çalıştı. Şu an Osmaniye Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesinde İngilizce öğretmeni olarak çalışmaktadır. İsmail Boran'la evlidir . Kemal Can ve Aysel Naz  adında 2 çocuğu var.

 

 


Cihat Karakuş
Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Şube Başkan Yardımcısı

(Mevzuat)


1981 Yılında Andırın'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Osmaniye ilinde tamamladı. 2002 Yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi, Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Aynı yıl öğretmen atama döneminde Aksaray ilinde göreve başladı ve 8 yıl süreyle bu ilde görev yaptı. 2010 Yılı haziran ayında Osmaniye iline atandı. Halen Saimbey Ortaokulu'nda Matematik Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 
Fatih Mehmet Gizlice

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Şube Başkan Yardımcısı

(Eğitim ve Sosyal İşler)


1972 de Osmaniye de doğdum. İlk, Orta ve lise öğrenimimi Osmaniye de tamamladım. 1993 Yılında Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi-Harita ve Kadastro MYO (Önlisans) dan, 1997 Yılında Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden (Lisans) mezun oldum.
1994-1997 Yılları arasında Osmaniye de çeşitli okullarda vekil öğretmen olarak görev yaptım.
1998-2009 Yılları arasında Osmaniye Merkeze bağlı Cevdetiye Belde Belediyesinde Fen ve İmar İşleri Müdür Vekili olarak çalıştım.
2009 yılında naklen geçiş yaptığım Osmaniye Korkut Ata Üniversitesinde Tekniker kadrosunda göreve başladım ve halen bu görevi yürütmekteyim.
2014 Yılında Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Türk Eğitim-Sen Temsilcisi olarak atandım ve halen bu göreve devam etmekteyim.
Evli ve 3 (Üç) çocuk babasıyım.


 


Atilla Arslan

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Şube Başkan Yardımcısı

(Dış İlişkiler ve Basın)


1973 Yılında Kahramanmaraş Türkoğlu İlçesinde doğdu, İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrenimini Osmaniye de tamamladı, Çukurova Üniversitesi Osmaniye Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümünü bitirdi. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretimi Fakültesi Kamu Yönetiminde öğrenimine devam emektedir. Halen İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şef olarak görev yapmakta olup, evli ve iki çocuk babasıdır.TÜRK EĞİTİM-SEN OSMANİYE ŞUBESİ


ŞUBE DENETLEME KURULUHamza Kılıç

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Şube Denetleme Kurulu Başkanı


1973 Yılı Konya ili Kadınhanı ilçesinde doğdum. İlkokulu Kadınhanı Atatürk İlkokulu'nda, Ortaokulu Kadınhanı Lisesi Ortaokulu'nda, Liseyi Kadınhanı Ata Çitil Lisesi'nde bitirdim.
Selçuk Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünden mezun oldum. Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Birinci Büyük Millet Meclisi'nde Cebelibereket(Osmaniye) Mebusları ve Siyasi Faaliyetleri teziyle yüksek lisansımı bitirdim.
İlk görev yerim Toprakkale İlköğretim Okulu Sosyal Bilgiler Öğretmenliğidir. Sonra Toprakkale Lisesi'nde Tarih Öğretmeni ve müdür yardımcısı olarak çalıştım.Halen Toprakkale Şehit İbrahim Etiz Anadolu Lisesi'nde Tarih Öğretmeni olarak görev yapmaktayım.
Göreve başladığımdan beri Türk Eğitim- Sen üyesi olarak Toprakkale ilçe teşkilatında, Osmaniye il teşkilatında görev aldım. Halen Toprakkale İlçe Başkanlığı görevini yürütmekteyim. Toprakkale TÜRKAV şube kurucu başkan yardımcısı ve şuan Toprakkale TÜRKAV yönetim kurulu üyesiyim.
Kasım Çelikkıran

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Şube Denetleme Kurulu Raportörü

1971 Osmaniye doğumluyum. Osmaniye Dervişpaşa lisesi mezunuyum. 1996 yılından itibaren TÜRK EĞİTİM SEN üyesiyim.
 Alpaslan Geçkil

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Şube Denetleme Kurulu Üyesi


1977 Yılında Osmaniye doğdu. Sazlık İlkokulu, Osmaniye Ortaokulu, Osmaniye Endüstri Meslek Lisesi ve Atatürk Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümünden mezun oldu.

2000 yılında Hakkari İli Şemdinli İlçesi Güzelkonak İ.Ö.O.'na atandı.Askerliğini aynı okulda Yedek Subay Öğretmen olarak tamamladıktan sonra 2003 yılında Osmaniye iline atandı. 2003-2006 yılları arasında Osmaniye Toprakkale Büyük Tüysüz İ.Ö.O'da çalıştı. 2006 yılından beri Figen Alhan İlkokulunda Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır.Evli ve 3 çocuk babasıdır.


Selçuk Ayas
Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Şube Denetleme Kurulu Üyesi


11/03/1982 Tarihinde Kadirli'de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kadirli 'de tamamladı. 2004 Yılında Atatürk Üniversitesi Erzincan Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 22 Şubat 2005 yılında Osmaniye ilinde göreve başladı. 2014 yılı Ağustos atama dönemimde Osmaniye Merkez Mahmut Ali Kirmit Orta okuluna atandı.Evli ve bir çoçuk babasıdır.

 Mustafa Yalçın
Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Şube Denetleme Kurulu Üyesi


1973 yılında Anamur'da doğdu. İlköğrenimini Mersin ili Bozyazı ilçesinde, orta öğrenimimi Adana İmam Hatip Lisesinde, lise öğrenimimi Bozyazı Lisesinde tamamladı. Burdur Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.
Bahçe ilçesi Tutkunlar ilköğretim Okulunda sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. 2000 yılında Bahçe Kenan Evren Paşa ilköğretim Okulu'na tayin oldu. Askerliğini 2001 yılında yedek subay öğretmen olarak Van İli Muradiye İlçesi Devetaş Köyü İlköğretim Okulu'nda yaptı. Halen Bahçe Kenan Evren Paşa ilköğretim Okulundaki görevine devam etmektedir.

TÜRK EĞİTİM-SEN OSMANİYE ŞUBESİ


ŞUBE DİSİPLİN KURULU


Seydi Göçer

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Şube Disiplin Kurulu Başkanı


1966 yılında Kadirli'de doğdum.İlk ve orta tahsilimi Kadirli'de lise tahsilimi Adana'da tamamladım.9 eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesini bitirdim.Öğretmenlik mesleğime 1987 yılında Erzurum'da başladım.Halen Karacaoğlan Ortaokulunda öğretmen olarak görev yapmaktayım.Evli iki çocuk babasıyım.
Halil Cahit Eser

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Şube Disiplin Kurulu Raportörü 


1970 yılında Osmaniye ili Kadirli ilçesinde doğdu.İlkokulu Döğenli İlkokulunda orta okulu Kadirli Merkez Ortaokulunda liseyi de Kadirli Lisesinde 1986 yılında tamamladı.
1990-1991 yılları arasında askerlik hizmetini tamamladı.1992 Sumbas belediye seçimlerinde belediyeye girdi. Yaklaşık 5-6 ay işçi statüsünde çalıştıktan sonra memur kadrosuna girdi.1993-1997 yıllarında Belediye yazı İşleri Müdürü olarak görev yaptı.1997 yılında kurumlar arası nakil yoluyla Milli Eğitim Bakanlığına geçti.1997 yılında Kozan Meslek Lisesinde görev yapmakta iken eş durumu nedeniyle Sumbas İlçe Milli eğitim Müdürlüğüne atandı.Halen VHKİ olarak görev yapmaktadır.Evli ve iki çocuk babasıdır.


 

Tülin Kundakçı

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Şube Disiplin Kurulu Üyesi 


Mehmet Donbaloğlu
Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Şube Disiplin Kurulu Üyesi


1974 Yılında doğmuşum. İlkokul tahsilini Adana Sakıp Sabancı İlköğretim Okulu'nda, lise tahsilimi Adana Çobanoğlu Ticaret Meslek Lisesi'nde tamamladım. Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi İşletme Bölümü Ön Lisans Mezunuyum. 17 Yıldır Milli Eğitimde görev yapmaktayım. Evli ve üç çocuk babasıyım. Cuneyit Minik
Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Şube Disiplin Kurulu Üyesi


1987 Yılında Adana'da doğdu. İlkokulu -Ortaokul-Lise tahsilini Kozan' da tamamladım.2005 yılında Niğde Üniversitesi sınıf Öğretmenliğinden mezun oldum. Batman'ın Kozluk ilçesine sınıf Öğretmeni olarak atandım. Burada 2009-2013 yılları arasında çeşitli okullarda görev yaptım. 2013'ün eylül ayında Hasanbeyli ilçesine tayinim çıktı. Şu an Hasanbeyli ilkokulunda görev yapmaktayım.
Evli ve bir çocuk babasıyım.


TÜRK EĞİTİM-SEN OSMANİYE ŞUBESİ


ÜST KURUL DELEGELERİ


 

 

 

Ahmet Kandemir

Halim Hallaç

Ömer Faruk Sünbül