bilgi güncelleme
18 Şubat 2018 Pazar

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Başkanlığı

TÜRK EĞİTİM-SEN OSMANİYE ŞUBESİ


OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ BAŞKANLIĞIFatih Mehmet Gizlice

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Başkanı


1972 de Osmaniye de doğdum. İlk, Orta ve lise öğrenimimi Osmaniye de tamamladım. 1993 Yılında Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi-Harita ve Kadastro MYO (Önlisans) dan, 1997 Yılında Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden (Lisans) mezun oldum.
1994-1997 Yılları arasında Osmaniye de çeşitli okullarda vekil öğretmen olarak görev yaptım.
1998-2009 Yılları arasında Osmaniye Merkeze bağlı Cevdetiye Belde Belediyesinde Fen ve İmar İşleri Müdür Vekili olarak çalıştım.
2009 yılında naklen geçiş yaptığım Osmaniye Korkut Ata Üniversitesinde Tekniker kadrosunda göreve başladım ve halen bu görevi yürütmekteyim.
2014 Yılında Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Türk Eğitim-Sen Temsilcisi olarak atandım ve halen bu göreve devam etmekteyim.
Evli ve 3 (Üç) çocuk babasıyım.


 

Doç.Dr.Mustafa Fedai Çavuş

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 

Mali İşler Başkan Yardımcısı


Mustafa Fedai ÇAVUŞ, 1975 yılında Adana'da doğdu. Kadirli Göztaşı köyünde başladığı eğitim hayatını Adana'da tamamladı. Çukurova Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden 1998 yılında mezun oldu. 2003 yılında yüksek lisans, 2006 yılında doktora eğitimini Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim dalında tamamladı. 1999 yılında Çukurova Üniversitesi Osmaniye MYO'da başladığı mesleki kariyerinde 2009 yılında Yrd. Doç., 2012 yılında Doçent oldu. Halen Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümünde akademik çalışmalarını sürdürmektedir.
Yusuf Buğra Çelik

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 

Teşkilatlanma İşleri Başkan Yardımcısı
Şeyda Özlem Cihan
Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 

Başkan Yardımcısı


1970 yılında Reyhanlı'da doğdum. İlk ve orta okulu Antakya da , liseyi öğrenimimi Antalya da tamamladım. 1992 yılında Konya Selçuk üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümünü bitirdim.
1992 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Polikliniği Hemotoloji Laboratuarında göreve başladım. 2009 yılında aynı klinikte metobolizma laboratuarında göreve devam ettim. 2013 yılında Osmaniye Korkut Ata Üniversitesine naklen geçiş yaptım ve hala bu göreve devam etmekteyim.
Arda ve Alp adında iki oğlum bulunmaktadır.Ömer Karaaslan

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 

Başkan Yardımcısı


15.08.1987 yılında Osmaniye Kadirli ilçesinde doğdum ilkokulu ve ortaokulu Kadirli de 100.yıl ilköğretim okulunda okudum lise ise şehit öğretmen Orhan Gök Anadolu lisesinde okudum liseden mezun olunca 1,5 yıl Ankara'da bir taş ocağında çalıştım sonrasında ÖSS girerek Osmaniye korkutata üniversitesinin 2 yıllık yüksekokul seramik cam ve çinicilik bölümünü okudum sonrasında yine 2 yıl memleketimde baba mesleği olan inşaat da çalıştım sonrasında vatan görevini yapmak üzere kütahya ya asker gittim usta birliğim Adana burdada görevimi tamamlayıp terhis olduktan sonra şehit gazi yakını olarak atamam yapıldı Osmaniye korkutata üniversitesinde memur olarak devam etmekteyim