23 Temmuz 2019 Salı

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Başkanlığı

TÜRK EĞİTİM-SEN OSMANİYE ŞUBESİ

 

OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ BAŞKANLIĞI


 

 

 

 

 

 

 

Fatih Mehmet Gizlice

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Başkanı

 

1972 de Osmaniye de doğdum. İlk, Orta ve lise öğrenimimi Osmaniye de tamamladım. 1993 Yılında Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi-Harita ve Kadastro MYO (Önlisans) dan, 1997 Yılında Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden (Lisans) mezun oldum.
1994-1997 Yılları arasında Osmaniye de çeşitli okullarda vekil öğretmen olarak görev yaptım.
1998-2009 Yılları arasında Osmaniye Merkeze bağlı Cevdetiye Belde Belediyesinde Fen ve İmar İşleri Müdür Vekili olarak çalıştım.
2009 yılında naklen geçiş yaptığım Osmaniye Korkut Ata Üniversitesinde Tekniker kadrosunda göreve başladım ve halen bu görevi yürütmekteyim.
2014 Yılında Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Türk Eğitim-Sen Temsilcisi olarak atandım ve halen bu göreve devam etmekteyim.
Evli ve 3 (Üç) çocuk babasıyım.

 

 

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 

Mali İşler Başkan Yardımcısı

  

 

Yusuf Buğra Çelik

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 

Teşkilatlanma İşleri Başkan Yardımcısı


1985 ‘de Osmaniye doğdum. İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Osmaniye’de tamamladım. 2008 Yılı Uşak Üniversitesi Ulubey Meslek Yüksekokulu İşletme Bölümü Önlisans programından, 2013 Yılı Anadolu Üniversitesi İşletme Lisans Programından mezun oldum ve halen Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tezli İşletme Programında öğrenim görmekteyim.

2009 yılında özel bir şirkette idari personel olarak görev yaptım. 2010 yılı Temmuz ayından itibaren Osmaniye Korkut Ata Üniversitesinde Bilgisayar İşletmeni kadrosu ile görev yapmaktayım.

Evli ve 1 çocuk babasıyım.
Özlem Cihan
Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 

Başkan Yardımcısı

 

1970 yılında Reyhanlı'da doğdum. İlk ve orta okulu Antakya da , liseyi öğrenimimi Antalya da tamamladım. 1992 yılında Konya Selçuk üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümünü bitirdim.
1992 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Polikliniği Hemotoloji Laboratuarında göreve başladım. 2009 yılında aynı klinikte metobolizma laboratuarında göreve devam ettim. 2013 yılında Osmaniye Korkut Ata Üniversitesine naklen geçiş yaptım ve hala bu göreve devam etmekteyim.
Arda ve Alp adında iki oğlum bulunmaktadır. 

 

 

Ömer Karaaslan

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 

Başkan Yardımcısı

 

15.08.1987 yılında Osmaniye Kadirli ilçesinde doğdum ilkokulu ve ortaokulu Kadirli de 100.yıl ilköğretim okulunda okudum lise ise şehit öğretmen Orhan Gök Anadolu lisesinde okudum liseden mezun olunca 1,5 yıl Ankara'da bir taş ocağında çalıştım sonrasında ÖSS girerek Osmaniye korkutata üniversitesinin 2 yıllık yüksekokul seramik cam ve çinicilik bölümünü okudum sonrasında yine 2 yıl memleketimde baba mesleği olan inşaat da çalıştım sonrasında vatan görevini yapmak üzere kütahya ya asker gittim usta birliğim Adana burdada görevimi tamamlayıp terhis olduktan sonra şehit gazi yakını olarak atamam yapıldı Osmaniye korkutata üniversitesinde memur olarak devam etmekteyim.