23 Temmuz 2019 Salı

Kadirli İlçe Başkanlığı

TÜRK EĞİTİM-SEN OSMANİYE ŞUBESİ


KADİRLİ İLÇE BAŞKANLIĞITemsilcilik Adresi: Savrun Mahallesi Doktor Şevki Duman Sokak. No:25/1 Kadirli/OSMANİYE

Halim Hallaç

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Kadirli İlçe Başkanı

03.09.1972 yılında Kadirli'de doğdu.İlkokul, orta okul ve lise tahsilini Kadirli'de tamamladı.19.01.1996 yılında Amasya Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.13.09.1996 yılında Hatay ilinde göreve başladı.Bitlis ve K.Maraş illerinde görev yaptı.Halen Osmaniye ili Kadirli İlçesi Ali Mümtaz Sayman İlköğretim Okulunda iki yıldan beri görevini sürdürmektedir. Evli ve iki kız çocuk babasıdır. Kürşat Hasanefendioğlu

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Kadirli Mali İşler Başkan Yardımcısı

 

1971 yılında  Osmaniye/Kadirli ilçesinde doğdum. İlk,orta ve lise öğrenimini Kadirli’de tamamladım. Ç.Ü Sınıf Öğretmenliği  bölümünden mezun oldum . Halen  Osmaniye/Kadirli 7 mart ilkokulunda görev yapmaktayım.
Duran Erkayıran

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Kadirli Teşkilatlanma İşleri Başkan Yardımcısı
Necati Semercioğlu
Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Kadirli Başkan Yardımcısı

 1976 Kadirli de doğdum. İlk, orta ve Lise Öğrenimimi Kadirli’ de tamamladım.  Daha sonra Selçuk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danımanlık Bölümünü bitirdim ve Diyarbakır’ ın Lice İlçesinde Ahmet Toprak Çok Programlı Lisesinde çalışmaya başladım. 2009 yılına Kahramanmaraş/ Andırın/ Çok Programlı Lisesinde, 2010 yılında Kadirli İMKB Kız Meslek Lisesinde, 2013-2014 yıllarında Kadirli Fatma Kutlu Köksal Ayvacı Anaokulunda çalıştım. 2014- yılından itibaren Kadirli İMKB İlkokulunda Psikolojik Danışman ve Rehberlik Öğretmeni olarak yapıyorum.  2015 yılından şuana kadar Türk Eğitim Sen Kadirli İlçe Temsilciliği Yönetim kurulu görevini yürütmekteyim. Evli ve iki çocuk babasıyım.

Süleyman Kırpık

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Kadirli Başkan Yardımcısı

09.03.1984 tarihinde Osmaniye ili Kadirli ilçesinde doğdu. İlk, orta, lise eğitimini Kadirli de, üniversite eğitimini Selçuk Üniversitesinde tamamladı. Kahramanmaraş ta öğretmenliğe başlayıp Osmaniye ili Sumbas ilçesinde göreve devam etmiştir. Sumbas ilçesinde görev yaparken Türk Eğitim Sen ilçe başkanı olarak görev yapmıştır. 2017 yılı itibari ile Kadirli Esnaf Kefalet Kooperatifi Ortaokulunda görev yapmaktadır.