21 Kasım 2017 Salı

Düziçi İlçe Başkanlığı

TÜRK EĞİTİM-SEN OSMANİYE ŞUBESİ


DÜZİÇİ İLÇE BAŞKANLIĞITemsilcilik Adresi: İrfanlı Mahallesi 70 Evler Semti, Şehit Uzman Çavuş Atakan Çiller Sokak. No:22/B Düziçi/OSMANİYE

Ahmet Kıraç

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Düziçi İlçe Başkanı


1974 yılında Düziçi'nde doğdu. Karacaoğlan İlkokulu, Düziçi Hacılar Ortaokulu, Osmaniye Endüstri Meslek lisesi motor bölümü ve Selçuk Üniversitesi Mesleki Teknik Eğitim Fakültesi Anaokulu Öğretmenliğinden mezun oldu.

2000 yılında Karacaoğlan İlköğretim okuluna Anasınıfı öğretmeni olarak atandı. Vatani görevini 2001/2002 dönem yedek subay olarak Van/Bahçesaray'da yaptı. 2005 yılında Düziçi İstiklal İlköğretim Okulu'na müdür yardımcısı olarak atandı. 2010 yılında Osmaniye 23 Nisan Anaokulu'nda müdür olarak görev yaptı.10 Ekim 2013'te Düziçi Zübeyde Hanım Anaokulu'nda müdür olarak göreve başladı. Halen Düziçi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Öğretmen olarak görev yapmaktadır.

Türk Eğitim-Sen Düziçi Temsilciliği Yönetim Kurulu Üyeliği, Düziçi Temsilciliği, Osmaniye Şube Yönetim Kurulu Üyeliği ve Şube Disiplin Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulundu. Abdurrahman Çot

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Düziçi Mali İşler Başkan Yardımcısı


1969 yılında Çotlu köyünde doğdu. İlkokulu Çotlu köyünde okuduktan sonra lise öğrenimini Düziçi Öğretmen Lisesinde tamamladı. Daha sonra Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümünü 1992 yılında bitirdi. Bir süre özel sektörde çalıştı.

1997 yılında Erzurum Aşkale ilçesine sınıf öğretmeni olarak atandı. 2000 yılında Kahramanmaraş Pazarcık ilçesine ataması yapıldı. 2001 yılında Osmaniye Düziçi ilçesine atandı. Halen Üzümlü İlköğretim Okulu'nda sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

 
Ömer Faruk Sünbül

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Düziçi Teşkilatlanma Başkan Yardımcısı


1973 Osmaniye doğumlu. İlkokulu Çona köyünde, ortaokulu Osmaniye Merkez Ortaokulunda ,Liseyi Osmaniye Endüstri Meslek Lisesi Metalişleri bölümünde tamamladı.1995 yılı Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Metalişleri Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu.

1995-2002 yılları arasında Kırklareli-Lüleburgaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde öğretmen ve atölye şefliği görevlerinde bulundu.2002 yılı sonunda Düziçi 75.Yıl Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine tayin oldu.2005 yılından bu yana aynı okulda Metal Teknolojileri Alan Şefliği görevini yürütmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Ahmet Kırgız
Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Düziçi Başkan Yardımcısı


1966 yılında Düziçi ilçesinde doğdu. İlkokulu Ceyhan Mustafabeyli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'nda, liseyi Düziçi Erkek Öğretmen Lisesi'nde tamamladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Giresun Eğitim Yüksek Okulu'nu 1989 yılında bitirdi.

1990 yılında Adıyaman'a sınıf öğretmeni olarak atandı. 1992 yılında Türk Eğitim Sen'e üye oldu. Halen Düziçi İrfanlı İlköğretim Okulu'nda Uzman Sınıf Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. İLKSAN il temsilcisi olup; evli ve 3 çocuk babasıdır.
 


İsmail Çömez

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Düziçi Başkan Yardımcısı