18 Kasım 2017 Cumartesi

Bahçe İlçe Başkanlığı

TÜRK EĞİTİM-SEN OSMANİYE ŞUBESİ


BAHÇE İLÇE BAŞKANLIĞIMustafa Yalçın

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Bahçe İlçe Başkanı


1973 yılında Anamur'da doğdu. İlköğrenimini Mersin ili Bozyazı ilçesinde, orta öğrenimimi Adana İmam Hatip Lisesinde, lise öğrenimimi Bozyazı Lisesinde tamamladı. Burdur Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.

Bahçe ilçesi Tutkunlar ilköğretim Okulunda sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. 2000 yılında Bahçe Kenan Evren Paşa ilköğretim Okulu'na tayin oldu. Askerliğini 2001 yılında yedek subay öğretmen olarak Van İli Muradiye İlçesi Devetaş Köyü İlköğretim Okulu'nda yaptı. Halen Bahçe Kenan Evren Paşa ilköğretim Okulundaki görevine devam etmektedir. İbrahim Kılınç

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Bahçe Mali İşler Başkan Yardımcısı

 

 


Mustafa İba

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Bahçe Teşkilatlanma Başkan YardımcısıAlper Altınok
Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Bahçe Başkan Yardımcısı


14.09.1977 Yılında Kadirli'nin Tozlu köyünde dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Kadirli'de tamamladım. 1996 Yılında Dicle Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği bölümünü bitirdim. 2001 Yılından bu yana Bahçe ilçesinde görev yapmaktayım. Evli ve iki çocuk babasıyım. 
 
Hakan alvur
Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Bahçe Başkan Yardımcısı

1976 yılında Osmaniye 'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Osmaniye'de tamamladı. 2003 yılında Erciyes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunu bitirdi.Öğretmenlik hayatına Osmaniye ili Bahçe ilçesinde başladı.Halen Bahçe Kız Teknik ve Meslek Lisesinde Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.