21 Ekim 2018 Pazar
Anasayfa > HABERLER > RUHİ HOCAMIZA ALLAH ŞİFA VERSİN

RUHİ HOCAMIZA ALLAH ŞİFA VERSİN

07.11.2017 15:16 12 14 16 18 yazdır
Şubemizin 6. Olağan Genel Kongresine katılan MHP Osmaniye Milletvekilimiz Ruhi Ersoy Hocamız kongremiz esnasında rahatsızlanarak acilen Gaziantep Tıp Fakültesine kaldırılmıştır.
RUHİ HOCAMIZA ALLAH ŞİFA VERSİN

Türk Eğitim Sen Osmaniye Şubesi 6. Olağan Genel Kurulu 4 Kasım 2017 Cumartesi günü, 09.00 - 17.00 saatleri arasında, Ahmet Şekip Ersoy Kültür Merkezi Salonunda gerçekleştirilmek üzere misafirlerimiz kabul ederken kongremize iştirak ederek bizi onurlandıran MHP Osmaniye Milletvekilimiz Ruhi Ersoy Hocamız kongremiz esnasında rahatsızlanarak acilen Gaziantep Tıp Fakültesine kaldırılmıştır. 


Ruhi Ersoy Hocamıza geçmiş olsun der Allah şifa vermesini temenni ediyoruz. Eminim bu sıkıntıyı en kısa zamanda atlatacaktır. Ruhi ERSOY gibi dinamik. inanmış insanlara bu ülkenin çok ihtiyacı var.


An itibariyle sağlık durumu iyidir.


Ailesi tarafından aşagıdaki açıklama yapılmıştır;


Sayın Vekilimiz Doç. Dr. Ruhi Ersoy 4 Kasım Cumartesi sabah 9.30 da Osmaniye Türk Eğitim Sen Kongresi Esnasında ani bir mide ve göğüs ağrısı şikâyetiyle Osmaniye de hastaneye kaldırılmış yapılan tetkikler sonrası mide boşluğunun açılıp açılmaması konusunda kararsız kalınmış Eşi Dr. Süreyya Ersoy un müdahalesiyle ambulansla Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesine sevk edilmiştir.


Milletvekilimizin daha önce 10 yıl süre ile çalıştığı Gaziantep Üniversitesinin seferber olması neticesinde Pankreas kanalının tıkanması teşhisi konulmuştur. Burnundan midesinin ve pankreasın boşaltılma işlemi devam etmektedir. Bir olağanüstülük görünmezse üç gün boyunca serumla beslenecek pankreas ve iç organların kendini toparlanmasına gayret edilecek. Haberi duyan tüm arkadaşlarının ülküdaşlarının telefonunu yoğun aramasını gördüğümüz İçin bu açıklamayı yapma zarureti doğmuştur. Değerli arkadaşlarının dualarında olmayı bekler hiçbir arkadaşının kendini yorması arzusunda değildir.Rahatsızlığının duyulduğu andan itibaren Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyin Milletvekilimizin Eşiyle yaptığı telefon görüşmelerinde ambulans uçak gönderme teklifi dâhil yüksek düzeyde sahiplenmesi ziyadesiyle memnuniyet verici olmuştur. Herkesten Allah Razı Olsun.

Ailesi

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri