20 Ekim 2018 Cumartesi
Anasayfa > HABERLER > Ramazan Çelik hakkında suç duyurusunda bulunduk

Ramazan Çelik hakkında suç duyurusunda bulunduk

02.12.2014 21:34 12 14 16 18 yazdır
Sendikamız hakkında olumsuz insiyatif kullanan Ramazan Çelik hakkında suç duyurusunda bulunduk
Ramazan Çelik hakkında suç duyurusunda bulunduk
Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan ÇELİK hakkında sendikal ayrımcılık yapması nedeniyle idari yönden Milli Eğitim Bakanlığına, adli yönden de ilgili birimlere Genel Merkezimizce suç duyurusunda bulunulmasını talep ettik bu talebimzi hakkında Genel merkezimzi MEB nezdinde suç duyurusunda bulunmuştur.

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan ÇELİK hakkında sendikal ayrımcılık yapması nedeniyle idari yönden Milli Eğitim Bakanlığına, adli yönden de ilgili birimlere Genel Merkezimizce suç duyurusunda bulunulmasını talep yazımımz;

TÜRK EĞİTİM-SEN GENEL BAŞKANLIĞINA

 Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi Osmaniye ilimizde yetkili sendika olup Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi'nin milli eğitim müdürümüze hoş geldiniz ziyareti 26.05.2014 tarihinde yapılmış olup sendikamızın resmi internet sitesi olan www.tesosmaniye.com adresinde "Milli Eğitim Müdürümüz Görevine Başladı" şeklinde haberleştirilmiştir. (Ek-1) Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi'nin milli eğitim müdürümüzü ziyareti Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün resmi internet sitesinde haber konusu dahi yapılmamış iken;

Osmaniye Milli Eğitim Müdürlüğü'nün resmi internet sitesindeki; 03.06.2014 tarihli ve "Eğitim Bir-Sen İl Başkanı ve İlçe Başkanlarından Ziyaret" başlıklı haberi http://osmaniye.meb.gov.tr/www/egitim-bir-sen-il-baskani-ve-ilce-baskanlarindan-ziyaret/icerik/577 adresinde yayınlanmış olup bu ziyaret; "Eğitim Bir-Sen İl Başkanı Mahmut KAHRAMAN ve Eğitim Bir-Sen İlçe Başkanlarından göreve yeni başlayan Müdürümüz Ramazan ÇELİK'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Müdürümüz Ramazan ÇELİK ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek misafirlere teşekkür etti." şeklinde haber olarak sunulmuştur. (Ek-2)

Osmaniye Milli Eğitim Müdürlüğü'nün resmi internet sitesindeki; 05.06.2014 tarihli ve "Müdürümüze Hayırlı Olsun Ziyareti" başlıklı haberi http://osmaniye.meb.gov.tr/www/mudurumuze-hayirli-olsun-ziyareti/icerik/585 adresinde yayınlanmış olup bu ziyaret; "Adana Çukurova İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet KAPLAN, Şube Müdürü Hayati KOCA, Kahramanmaraş Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Adnan ALAGÖZ, Yönetim Kurulu ve Osmaniye Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mahmut KAHRAMAN göreve yeni başlayan Müdürümüz Ramazan ÇELİK'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek misafirlerine ayrı ayrı teşekkür etti." şeklinde haber olarak sunulmuştur. (Ek-3)

Osmaniye  Milli Eğitim Müdürlüğü'nün resmi internet sitesindeki; 18.07.2014 tarihli ve "Erzin İlçe Milli Eğitim Müdürü İle Dörtyol İlçe Milli Eğitim Müdüründen Ziyaret" başlıklı haberi http://osmaniye.meb.gov.tr/www/erzin-ilce-milli-egitim-muduru-ile-dortyol-ilce-milli-egitim-mudurunden-ziyaret/icerik/637 adresinde yayınlanmış olup bu ziyaret; "Erzin İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdoğan ASARKAYA, Dörtyol İlçe Milli Eğitim

Müdürü Mehmet TOKSOY, Dörtyol İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet ŞİMŞEK ve Osmaniye Eğitim Bir-sen Şube Başkanı Mahmut KAHRAMAN müdürümüz Ramazan ÇELİK'e nezaket ziyaretinde bulundular. Müdürümüz Ramazan ÇELİK, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek misafirlerine teşekkür etti" şeklinde haber olarak sunulmuştur. (Ek-4)

Osmaniye Milli Eğitim Müdürlüğü'nün resmi internet sitesindeki; 14.08.2014 tarihli ve "Osmaniye Milletvekili Yrd. Doç. Dr. Suat Önal İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze Ziyarette Bulundu" başlıklı haberi http://osmaniye.meb.gov.tr/www/osmaniye-milletvekili-yrd-doc-dr-suat-onal-il-milli-egitim-mudurlugumuze-ziyarette-bulundu/icerik/650 adresinde yayınlanmış olup bu ziyaret;  "Osmaniye Milletvekili Yrd. Doç. Dr. Suat ÖNAL İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze ziyarette bulundu. Ziyarette  Eğitim Bir-Sen Osmaniye Şube Başkanı Mahmut KAHRAMAN'da eşlik etti." şeklinde haber olarak sunulmuştur. (Ek-5)

Osmaniye Milli Eğitim Müdürlüğü'nün resmi internet sitesindeki; 13.11.2014 tarihli ve "Eğitim Bir-Sen Osmaniye Şubesi Yönetiminden Ziyaret" başlıklı haberi http://osmaniye.meb.gov.tr/www/egitim-bir-sen-osmaniye-subesi-yonetiminden-ziyaret/icerik/713 adresinde yayınlanmış olup bu ziyaret;  "Eğitim Bir-Sen Osmaniye Şubesi Başkanı Mahmut KAHRAMAN ve yönetim kurulu üyeleri Müdürümüz Ramazan ÇELİK'e ziyarette bulundular.

Müdürümüz Ramazan ÇELİK ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Eğitim Bir-Sen Osmaniye Şubesi Başkanı Mahmut KAHRAMAN ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti." şeklinde haber olarak sunulmuştur. (Ek-6)

Burada Osmaniye il milli eğitim müdürü Ramazan Çelik;

1-   "KAMU GÖREVLİLERİ ETİK SÖZLEŞMESİ"nin "Görevimi insan haklarına saygı, saydamlık, katılımcılık, dürüstlük, hesap verebilirlik, kamu yararını gözetme ve hukukun üstünlüğü ilkeleri doğrultusunda yerine getirmeyi, Dil, din, felsefi inanç, siyasi düşünce, ırk, yaş, bedensel engelli ve cinsiyet ayrımı yapmadan, fırsat eşitliğini engelleyici davranış ve uygulamalara meydan vermeden tarafsızlık içerisinde hizmet gereklerine uygun davranmayı" taahhüt eden maddelerine ve Kamu Görevlileri Etik Kurulunca hazırlanan yönetmeliklerle belirlenen etik davranış ilke ve değerlerine aykırı davranmak suretiyle sendikal ayrımcılık yapmıştır.

 

Bu nedenle de, Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan ÇELİK hakkında sendikal ayrımcılık yapması nedeniyle idari yönden Milli Eğitim Bakanlığına, adli yönden de ilgili birimlere Genel Merkezimizce suç duyurusunda bulunulması hususunda;

    Gereğini arz ederiz.

 
 

                                                                                            Ahmet KANDEMİR

                                                                                                  Şube Başkanı

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri