15 Aralık 2018 Cumartesi
Anasayfa > HABERLER > Özel Selim Çiftçi Ortaokulundan üyelerimize indirim

Özel Selim Çiftçi Ortaokulundan üyelerimize indirim

06.05.2014 21:24 12 14 16 18 yazdır
Özel Selim Çiftçi Ortaokulu üyelerimizin çocuklarına yüzde 10 indirim yapacak
Özel Selim Çiftçi Ortaokulundan üyelerimize indirim
Selim Çiftçi'den kampanyamıza büyük destek Tük Eğitim Sen Osmaniye Şubesi tarafından başlatılan "Çocuklarımıza MAN'ları değil HAN'larımızı Öğretelim" kampanyası kapsamında "Okullarımızda Çocuklarımız HAN'ları Okuyor" etkinliği için Osmaniye'mizin ilk özel ortaokulu olan ve 2. yılını dolduran Özel Selim Çiftçi Ortaokulu tarafından  temin edilen ÖMER SEYFETTİN SERİSİ (16'LI TK) ve DESTAN ROMANLAR SERİSİ (22 KİTAP) Hasan KALLİMCİ ve Eğitimci-Yazar Ahmet AYKOL tarafından kaleme alınan 7 adet çocuk kitabı Osmaniye Merkez ilçede ihtiyacı olan okullarımıza armağan edilecek.
 
Selim Çiftçi Ortaokulunu ziyaret için tıklayınız.

Özel Selim Çiftçi Ortaokulu tarafından Türkiye Kamu Sen üyelerinin çocuklarının okula kayıtlarında yüzde 10 indirim yapılacaktır.

Özel Selim Çiftçi Ortaokulu kurucusu Selim ÇİFTÇİ beyefendiye kampanyamıza ve indirim sağlaması anlaşmasında göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyoruz.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri