25 Mart 2019 Pazartesi
Anasayfa > HABERLER > 2016 YILINDA KAMU SEN İL BAŞKANI KANDEMİR

2016 YILINDA KAMU SEN İL BAŞKANI KANDEMİR

17.06.2016 15:16 12 14 16 18 yazdır
Türkiye Kamu Sen Konfederasyonu’na bağlı federasyon şube başkanları ve il temsilcileri ile yapılan temayül yoklamasında tekrar Türkiye Kamu Sen Osmaniye İl Başkanı Ahmet Kandemir oldu.
2016 YILINDA KAMU SEN İL BAŞKANI KANDEMİR
Türkiye Kamu Sen Osmaniye İl Başkanlığı istişare toplantısı 14/06/2016 tarihinde yapıldı.Toplantıya;

Türkiye Kamu Sen Osmaniye İl Başkanı ve Türk Eğitim Sen Osmaniye İl Başkanı Ahmet Kandemir,
Türkiye Kamu Sen Osmaniye İl Başkanı Yardımcısı ve Türk Sağlık Sen Osmaniye İl Başkanı Fatih Üstüner,
Türkiye Kamu Sen Osmaniye İl Temsilciliği Üyesi ve Türk Yerel Hizmet Sen Osmaniye İl Temsilcisi Mustafa Demir,
Türkiye Kamu Sen Osmaniye İl Temsilciliği Üyesi ve Türk Ulaşım Sen Osmaniye İl Temsilcisi Ahmet Şanal,Türk Büro Sen Osmaniye İl Başkan Beyazıt Aslan,
Türk Diyanet Vakıf Sen Osmaniye İl Başkanı Mehmet Demir,
Türk Tarım Orman Sen Osmaniye İl Temsilcisi Mehmet Gök,
Türk Haber Sen Osmaniye İl Temsilcisi Mehmet Pektuzlu,
Türk Enerji Sen Osmaniye İl Temsilcisi Ercan Polat,
Türk İmar Sen Osmaniye İl Temsilcisi Mehmet Tülü,
Türk Kültür Sanat Sen Osmaniye İl Temsilcisi Fatih Rüştü Oktan,
Türk Emekli Sen İl Temsilcisi Enver Üste,

Katılmışlardır.


Vatanımıza ve Milletimize ve Sendikalarımıza hayırlı ve uğurlu olması dilekleri ile açılan ve Türkiye Kamu Sen Osmaniye İl Başkanlığı ve yönetim kurulu seçimi gündemli toplantıda yapılan seçimlerde Türkiye Kamu Sen Osmaniye il başkanlığına tekrar oy birliği ile Ahmet Kandemir seçildi. Başkan yardımcılıgına Mehmet Demir ve yönetim kurulu üyeliklerine ise Ahmet Şanal ve Mehmet Tülü seçildiler.Buna göre Türkiye Kamu Sen Osmaniye İl Başkanlığı yönetim kurulu şu şekilde oluşmuştur.

Türkiye Kamu Sen Osmaniye İl Başkanı ve Türk Eğitim Sen Osmaniye İl Başkanı Ahmet Kandemir,
Türkiye Kamu Sen Osmaniye İl Başkanı Yardımcısı ve Türk Diyanet Vakıf Sen Osmaniye İl Başkanı Mehmet Demir,
Türkiye Kamu Sen Osmaniye İl Temsilciliği Üyesi ve Türk Ulaşım Sen Osmaniye İl Temsilcisi Ahmet Şanal,
Türkiye Kamu Sen Osmaniye İl Temsilciliği Üyesi ve Türk İmar Sen Osmaniye İl Temsilcisi Mehmet Tülü,Seçimlerin ardından söz alan Ahmet Kandemir; "Bir yıldır beraber görev yaptıgımız, Türkiye Kamu Sen Osmaniye İl Başkanı Yardımcısı Fatih Üstüner ve Türkiye Kamu Sen Osmaniye İl Temsilciliği Üyesi Mustafa Demir'e yürütmüş oldukları bu görevlerinden dolayı teşekkür eder şükranlarımı sunarken tarafıma ve yönetim kurulu üyelerimize 1 yıllık görev süremiz içerisinde maddi ve manevi yardımlarını esirgemeyen ve hukuk, hak arama ve demokrasi yönünden yaşanılmaz hala gelen bu güzelim ülkemizde dik durarak hukuk, hak arama ve demokrasi mücadelesi verdikleri için Türiye Kamu Sen''e bağlı sendikalarımızın şube başkanlarına, il temsilcilerine ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eder, şükrranlarımı sunarım. İyi ki varsınız, Allah sizlerden razı olsun. Ülkemizde artık hukuk, adalet ve demokrasi yeterince işlememektedir, özgürlükler kısıtlanmakta medya susturulmaktadır.

Bu nedenle "Durmak yok mücadeleye devam" diyeceğiz. Girmeden tefrika bir millete, düşman giremez; Toplu vurdukça yürekler, onu top sindiremez. Biz biriz Çünkü Bizim kınamız elimize 1071'de Malazgirt'te sürüldü, Çanakkale'de yenilendi, Dumlupınar'da tekrarlandı. Biz bu vatana ve millete kurban olmaya hazırız. Mehmedim sevinin başlar yüksekte, Ölsek de sevinin eve dönsek de, Sanma bu tekerlek kalır tümsekte, Yarın elbet elbet bizimdir Gün doğmuş gün batmış ebed bizimdir. " dedi.
 
Toplantıda Türk İmar Sen Osmaniye İl Temsilciliği görevini bırakarak Mehmet Tülü'ye devreden Ercüment Filiz'e sendikal yaşama yapmış oldukları katkıdan dolayı plaketini Türk Sağlık Sen Osmaniye İl Başkanı Fatih Üstüner takdim ettiler.


2015 YILINDA KAMU SEN İL BAŞKANI KANDEMİRYorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri