19 Ocak 2019 Cumartesi
Anasayfa > HABERLER > OMDER İlk Toplantısını Yaptı

OMDER İlk Toplantısını Yaptı

10.03.2017 16:51 12 14 16 18 yazdır
Kısa adı OMDER olan Osmaniye Madde Bağımlılığı ile Mücadele ve Eğitim Derneği kurucu yönetim kurulu ilk toplantısını OFAD'da yaptı.
OMDER İlk Toplantısını Yaptı


OMDER'in kurucu başkanı Yaşar BALCI ve kurucu üyeleri;


Osmaniye Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Enver BOZDOGAN,


Tecirliler Kültür Tarih ve Dayanışma Derneği Başkanı Av. Turgay AKINCI,


Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV)Osmaniye İl Başkanı Çağrı HÖRMET,


Osmaniye Folklor Araştırma Derneği (OFAD) Başkanı Abdullah GİZLİCE,


Türk Kültür Sanat Sen Osmaniye İl Başkanı Fatih Rüştü OKTAN,


Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Osmaniye İl Başkanı Ahmet KANDEMİR,


Toplantıda OMDER'in sıradan bir STK faaliyeti içinde olmayacağı proje ve aksiyonlar ile ilkokul yaşına kadar inen madde bağımlılığı ile sıkı bir önleme mücadelesi verileceği konu ile ilgili kurum ve kuruluşlarımız ile ortak çalışmaların yapılması ilgili toplum dinamiklerini harekete geçirecek faaliyetler içinde olunacağı konjonktür ile ilgili gerekli bütün çalışmaların yapılması yönünde kararlar alınmıştır.


Maddeye Karşıyım Spora Bağımlıyım, Maddeye Karşıyım Sanata Bağımlıyım, Maddeye Karşıyım Okumaya Bağımlıyım. Maddeye Karşıyım Kültürüme Bağımlıyım. Maddeye Karşıyım Vatanıma Bağımlıyım, Maddeye Karşıyım Milletime Bağımlıyım, Maddeye Karşıyım Bayrağıma Bağımlıyım, Maddeye Karşıyım Osmaniye'me Bağımlıyım.


Asil Kanını Kirletme 


Osmaniye'de madde bağımlılığı ile mücadele adına yapacağımız hayırlı ve güzel hizmetlerden dolayı dernegimize üye olmanızı, proje, fikir, eleştiri ve önerilerinizi bekliyoruz.
 
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri