22 Mayıs 2019 Çarşamba
Anasayfa > HABERLER > Okulların hizmet alanları yeniden belirleniyor

Okulların hizmet alanları yeniden belirleniyor

28.02.2015 21:58 12 14 16 18 yazdır
Bahçe ilçesinin zorunlu hizmet durumu ve alan gezilerimizden elde etiğimiz ve puanının hatalı oldugunu belirlediğimiz okulları komsiyonda dile getirecegiz.
Okulların hizmet alanları yeniden belirleniyor

Bu kapsamda Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından 81 il milli eğitim müdürlüğüne 13/02/2015 tarih ve 1624483 sayılı yazı gönderildi. Gönderilen yazıda, bilgi giriş yetkisi verilenlerin 23 Şubat 2015 - 13 Mart 2015 tarihleri arasında bilgi güncellemesi yapabilecekleri belirtildi.

Öğretmen yer değiştirmelerinde esas alınan hizmet puanı, hizmet alanı için belirlenen puanının çalışma süresi ile çarpılmasından elde edilmektedir.

Bu nedenle hizmet alanlarının güncelleniyor olması, tüm öğretmenleri ilgilendiren bir konudur.

Bu kapsamda ilimiz eğitim personeli il planlama kurulu çalışmalarına başlayarak şube başkanımızında katılacagı toplantıda önereceğimiz Bahçe ilçesinin zorunlu hizmet durumu ve alan gezilerimizden elde etiğimiz ve puanının hatalı oldugunu belirlediğimiz okulları komsiyonda dile getirecegiz.

Bahçe İlçemizin Zorunlu Hizmet Kapsamına Alınmasını İstedik

İŞTE MEB'İN YAZISI

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri