26 Eylül 2018 Çarşamba
Anasayfa > HABERLER > OKÜ 2017 Nisan Ayı Kurum İdari Kurul Toplantısı Kararları

OKÜ 2017 Nisan Ayı Kurum İdari Kurul Toplantısı Kararları

12.05.2017 12:14 12 14 16 18 yazdır
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi ile Türk Eğitim-Sen Temsilciliğinden Oluşan, Osmaniye Korkut Ata Üniversitemiz 2017 Nisan Ayı Kurum İdari Kurulu Toplantısı Kararları
OKÜ 2017 Nisan Ayı Kurum İdari Kurul Toplantısı Kararları
4668 sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları Kanunu'nun 22. maddesi ile Kurum İdari Kurulları, Yüksek İdari Kurul, Kamu İşveren Kurulu ve Uzlaştırma Kurulunun Teşkili ile Çalışma Usul ve Esaslarına ilişkin yönetmelik hükümleri gereğince Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Kurum İdari Kurulu ve Türk Eğitim-Sen temsilcilerinden oluşan Kurum İdari Kurulu, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörlük toplantı salonunda 20 Nisan 2017 tarihinde toplandı.


Toplantıda Üniversitemiz Rektörlüğü'nü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sabri Ulukanlı, Genel Sekreter Mustafa Sadıkoğlu, Personel Daire Başkanı Şadiye Yentür temsil ederken yetkili sendika olan Türk Eğitim Sen'i ise Türk Eğitim Sen Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Temsilciliği Başkanı Fatih Mehmet Gizlice, Türk Eğitim Sen Osmaniye Şubesi Mevzuat Sekreteri Cihat Karakuş ve Türk Eğitim Sen Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Temsilciliği Yönetim Kurlu Üyesi Doç. Dr. Mustafa Fedai Çavuş temsil etti.


Toplantı da 2016 Ekim Ayı Kurum İdari Kurul Toplantısında alınan kararlar gözden geçirildi. Vefat ve önemli faaliyetlerden Üniversitemiz çalışanlarının zamanında haberdar edilebilmesi için cep telefonlarına mesaj gönderilmesi ve idari personelin diğer kurumlara naklen geçişlerinde kolaylık sağlanması hususlarındaki olumlu gelişmelerden dolayı Sendikamız tarafından Üniversite Yönetimine teşekkür edildi.


Toplantıda görüşülen konular ve alınan kararlarla ilgili tutanak;

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri