21 Ekim 2018 Pazar
Anasayfa > HABERLER > OKÜ 2017 EKim Ayı Kurum İdari Kurulu Toplantısı Yapıldı

OKÜ 2017 EKim Ayı Kurum İdari Kurulu Toplantısı Yapıldı

20.10.2017 16:08 12 14 16 18 yazdır
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi ile Türk Eğitim-Sen Temsilciliğinden Oluşan, Osmaniye Korkut Ata Üniversitemiz 2017 Ekim Ayı Kurum İdari Kurulu Toplantısı Yapıldı.
OKÜ 2017 EKim Ayı Kurum İdari Kurulu Toplantısı Yapıldı
4668 sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları Kanunu'nun 22. maddesi ile Kurum İdari Kurulları, Yüksek İdari Kurul, Kamu İşveren Kurulu ve Uzlaştırma Kurulunun Teşkili ile Çalışma Usul ve Esaslarına ilişkin yönetmelik hükümleri gereğince Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Kurum İdari Kurulu ve Türk Eğitim-Sen temsilcilerinden oluşan Kurum İdari Kurulu, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörlük toplantı salonunda 19 Ekim 2017 tarihinde toplandı.


Toplantıda Üniversitemiz Rektörlüğü'nü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sabri Ulukanlı, Genel Sekreter Mustafa Sadıkoğlu, Personel Daire Başkanı Şadiye Yentür temsil ederken yetkili sendika olan Türk Eğitim Sen'i ise Türk Eğitim Sen Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Temsilciliği Başkanı Fatih Mehmet Gizlice, Türk Eğitim Sen Osmaniye Şubesi Mevzuat Sekreteri Cihat Karakuş temsil etti.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri