Osmaniye Ülkü Ocaklarından Şubemize Ziyaret

Osmaniye Ülkü Ocakları şubemizi ziyaret ederek yeni yönetimimizi kutladı ve başarılar diledi.
Osmaniye Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Eroğlu ve yönetim kurulu üyelerinden Adem Sarı kendilerinin de aynı zamanda bir öğretmen olduğunu ifade ederek Türk Eğitim Sen'in milli, manevi ve ülke bütünlüğünün korunması konusunda yapmış olduğu çalışmaları bildiklerini ve gönülden desteklediklerini ifade ettiler. Ziyaretlerinin 24 Kasım Öğretmenler günü arifesine denk geldiğini de belirten Fatih Eroğlu tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladıklarını belirttiler.
Türk Eğitim Sen Osmaniye Şube Başkanı Ahmet Kandemir ise Osmaniye Ülkü Ocaklarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirtti. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfının da bir nevi eğitim kurumu olduğunu belirterek mili ve manevi duygularla bezenmiş, vatanına,milletine, bayrağına, atasına ve Atatürk'üne bağlı gençler yetiştirilmesi noktasında yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı sizleri kutlarım. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum, dedi.

06.02.2014 23:20
YORUMLAR
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.