MHP İl Teşkilatı ve Kadın Kolları Yönetiminden Şubemize Ziyaret

Osmaniye MHP İl Teşkilatı ve Kadın Kolları şubemizi ziyaret ederek yeni yönetimimizi kutladı ve başarılar diledi.
MHP İl Sekreteri Nadir Balcı ve Sivil Toplum Sorumlusu Sinan Göktürk tarafından kendilerinde de aynı zamanda emekli bir öğretmen ve türk eğitim sen yöneticisi olduklarını ifade ederek Türk Eğitim Sen'in ve Osmaniye şubesinin yapmış olduğu çalışmaları bildiklerini, sendikamızın milli bir sivil toplum örgütü olarak önemli bir boşluğu doldurduğunu kaydettiler. MHP'nin iktidara gelmesi durumunda üzerinde ilk duracağı konulardan birinin eğitim ve eğitimcilerin sorunları olduğunu vurgulayan MHP yöneticileri ile KADIn koları başkanı Selma yücel Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü de kutlayarak eğitim camıasına saygı ve selamlarını iletti.
 
Türk Eğitim Sen Osmaniye Şube Başkanımız Ahmet Kandemir ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Türk Eğitim Sen'in eğitim camiası ile ilgili sorunlara en çok eğilen sendika olarak hafızalara kazındığını belirtti. Siyasi partileri sorunlarımızın çözümü noktasında önemli bir yerdedir, bu açıdan sizlerin desteğine çok ihtiyacımız var dedi. Eğitim ve öğretmen sorunları içine saplanmış bir Türkiye'nin toplumun her kesimini etkileyeceğini belirten Kandemir, bu sorunun farkında olan ve kayıtsız kalmayan, mecliste ve yerelde eğitim ve eğitimciler üzerine çalışmalara yapan MHP'ye teşekkürlerini iletti.06.02.2014 23:16
YORUMLAR
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.