LALEHAN OĞUZHAN TOPLANTIDA SÖZ ALDI

Türk Eğitim-Sen İlçe Temsilcileri Eğitim ve İstişare Toplantısı, 16-18 Aralık 2016 tarihleri arasında Antalya'da yapıldı. Toplantıda Sumbas İlçe Başkan Yardımcımız Lalehan Oğuzhan kardeşimizde konuşma yapmıştır.
Türk Eğitim-Sen 1. Grup İlçe Temsilcileri Eğitim ve İstişare Toplantısı, 16-18 Aralık 2016 tarihleri arasında Antalya'da yapıldı. 


1400 kişinin katıldığı toplantıda Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Genel Merkez Yöneticileri, İlksan Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Torun, şube başkanları, ilçe temsilcileri ve ilçe yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.


Toplantıda Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi Sumbas İlçe Başkan Yardımcımız Lalehan Oğuzhan kardeşimizde bir konuşma yapmıştır.Türk Eğitim Sen Osmaniye Şubesi İlçe Temsilcileri olarak Kadirli, Sumbas, Düziçi Toprakkale ve Bahçe ilçe yöneticilerimiz Genel Başknımımz Sayın İsmail KONCUK ile eğitim gündemini degerlendirmişlerdir.

20.12.2016 02:32
YORUMLAR
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.