İki ayda 151 okul gezisi

Görevi devraldığımız 19 Kasım 2013 gününden bu güne kadar 40 resmi iş gününde 151 okul/kurum-birim ziyaretinde bulunduk.

Her sabah ilk teneffüste Şube Başkanımız bir okulu/kurumu/birimi ziyaret ederek sabah ilk çayını öğretmenler odasında içmektedir.

Bu bağlamda aylıksız izne ayrılan Şube Başkanımız Ahmet KANDEMİR ile Şube Sekreterimiz Halim HALLAÇ bulundukları ziyaretlerde eğitim çalışanlarımızın öneri ve eleştirilerini almakta, eğitim çalışanların özlük hakları hakkında bilgi vermekte, sendikamızın çalışmalarını aktarmakta ve üye kaydetme çalışmalarında bulunmaktadır.

Bu çalışmalara katılmaları için Şube Yönetim Kurulu diğer üyelerinin yasal bir gün izin onayları alınmıştır. Bu yönetim kurulu arkadaşlarımızda ziyaret çalışmalarına katılmakta ya da şubede bulunarak yazışmaları yapmakta ve şubeye gelen üyelerle ilgilenmektedirler.

Bu bağlamda görevi devraldığımız 19 Kasım 2013 gününden bu güne kadar 40 resmi iş gününde 151 okul/kurum-birim ziyaretinde bulunulmuştur. Bu sayı sadece il yönetim bulunduğu gezilerdir. İlçe başkanlarının yapmış oldukları okul gezileri bu sayıya dâhil değildir.

Sumbas ve Toprakkale ilçemizde ilçe başkanlarımızla birlikte il yönetim kurlumuzun okul gezileri devam etmektedir. Hasanbeyli ilçemiz gezi programına alınmış olup en kısa zamanda ziyaretler gerçekleştirilecektir. Düziçi ve Bahçe ilçemizde ilçe başkanlarımız okul gezilerine devam etmekte olup Osmaniye Merkez ilçedeki ziyaretler bitme akabinde il yönetimin katılacağı Düziçi, Bahçe, Kadirli ve Sumbas ilçe ziyaretleri de başlayacaktır.

Yönetimde bir ayı doldurduk


Okul gezilerimiz iki koldan devam ediyor


30 iş gününde 93 okul gezisi


Gezilerimiz devam ediyor 1


Sumbas ilçemizdeki ziyaretlerimiz


Gezilerimiz devam ediyor 207.02.2014 12:37
YORUMLAR
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.