16 Aralık 2018 Pazar
Anasayfa > HABERLER > Merkez ilçe temsilciler kurulumuz toplandı

Merkez ilçe temsilciler kurulumuz toplandı

19.04.2014 18:28 12 14 16 18 yazdır
Türk Eğitim Sen Osmaniye Şubesi Merkez İlçe Temsilciler kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi.
Merkez ilçe temsilciler kurulumuz toplandı
Yedi Ocak Mah. Akyar Cad. 12508 Sok. No:1 (Devlet Bahçeli Bulvarı Turkuaz Market yanı) OSMANİYE adresinde olan yeni hizmet binamızda Türk Eğitim Sen Osmaniye Şubesi  Merkez İlçe Temsilciler kurulu ilk toplantısını 18 Nisan 2014 saat 19:30 da gerçekleştirdi.

Toplantıya; Türk Eğitim Sen Osmaniye Şubesi  Merkez İlçe Delegeleri, işyerit emsilcileri ve sendikamzın ileri gelenleri katılmışlardır.

Vatanımıza ve Milletimize, Eğitim Öğretim Camiasına ve Sendikamıza hayırlı ve ugurlu olması dilekleri ile açılan toplantıya Şube Başkanımız 4 ay gibi bir sürede üyelerimize yakışır Kamu Sen'e bağlı sendikaların bir arada olduğu yeni bir hizmet binasına geçilmesi, yeni bir internet sitesinin oluşturulması, ilk defa üç bin üye sayısının geçilmesi, 150 kişilik toplantı salonunun oluşturulması kadın kolları lokalinin oluşturulması, hukuk - mevuzat ve teşkilat bürosunun oluştulması, sendikada vakit geçirmeyip sürekli okulların gezilmesi şehitler gününde şehitlerin aziz ruhları adına lokma tatlısı ikramı gibi ilklerin gerçekleştirildiği bir yönetim oluşturuldugu için tüm camiaya teşekkür ederek; "iş yeri temsilcileri, delegelerimiz gönül dostlarımız ilçe başkanlarımız yönetim kurulu üyelerimiz ünüversite ve yuırt kur başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz kadın kollarımız ve Şube yönetim kurulu üyelerimizden Allah razı olsun artık ülkemizde hukuk, adalet ve demokrasi yeterince işlememektedir, özgürlükler kıstlanmaktadır bu nedenle Durmak yok mücadeleye devam" demiştir.

Tüzüğümüz geregi üç ayda bir yılda 4 defa toplananTemsilciler kurulunda diger toplantı tarihleri belirlenmiş 4 aylık sürede yapılanlar Şube Başkanı Ahmet Kandemir tarafından kısaca bilgilendirilmiştir.

Bu bilgilendirmelerden sonra temsilciler kurulunca belirlenen gündem maddeleri tek tek görüşülerek karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri