23 Ocak 2019 Çarşamba
Anasayfa > HABERLER > Merkez İlçe Banka Promosyonu Şartnamesi Yayımlandı

Merkez İlçe Banka Promosyonu Şartnamesi Yayımlandı

07.02.2014 13:42 12 14 16 18 yazdır
Merkez ilçede yapılacak banka promosyonu ihalesi için şartname taslak olarak yayımlandı
Merkez İlçe Banka Promosyonu Şartnamesi Yayımlandı
2014 Yılında merkez ilçede çalışan eğitim çalışanları için yapılacak banka promosyonu ihalesi öncesi bankalara gönderilecek şartname taslak olara il milli eğitim müdürlüğünce yayımlanmıştır.
 
Şartnamenin hazırlanma aşamasında il genelinde faaliyet gösteren sendikalar davet edilerek iki ayrı toplantı yapılmış, bu toplantılar sonucunda sendikaların ve il milli eğitim müdürlüğünün ortak kararı neticesinde şartname hazırlanmıştır. Bu toplantılara sendikamızı temsilen Şube Başkanımız Ahmet KANDEMİR, Şube Mevzuat Sekreterimiz Cihat KARAKUŞ ve Şube Teşkilatlanma Sekreterimiz Tahsin ŞENTUT katılarak eğitim çalışanları adına şartnamenin hazırlanmasında katkıda bulnmuşlardır.
 
Bundan sonra ki süreçte il milli eğitim müdürlüğünce kurulan komisyon çalışmalarına devam edecek olup, Türk Eğitim-Sen olarakta bu çalışamaları takip edeceğimizi belirtmek isteriz.
 
Şartname için TIKLAYINIZ.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri