21 Ekim 2018 Pazar
Anasayfa > HABERLER > Kadirli Uygulamalı Bilimler Y.Okulu Müdürümüze Hayırlı Olsun Dedik

Kadirli Uygulamalı Bilimler Y.Okulu Müdürümüze Hayırlı Olsun Dedik

23.02.2017 22:34 12 14 16 18 yazdır
Osmaniye Korkut Ata Üniversitemiz Kadirli Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Müdürü Nermin Bahşi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.
Kadirli Uygulamalı Bilimler Y.Okulu Müdürümüze Hayırlı Olsun Dedik
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim Sen Osmaniye İl Başkanı Ahmet Kandemir, OKÜ Türk Eğitim Sen Temsilciliği Başkanı Fatih M. Gizlice, yönetim kurulu üyesi ve OKÜ Öğretim Üyelerinden Doç. Dr. Mustafa Fedai Çavuş, yönetim kurulu üyesi ve Kadirli MYO temsilcisi Emin Çapraz ile Türk Eğitim Sen Osmaniye Şubesi Başkan yardımcısı ve Kadirli Türk Eğitim Sen İlçe Başkanı Halim Hallaç, Osmaniye Korkut Ata Üniversitemiz Kadirli Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Müdürü  Nermin Bahşi'yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini ilettiler.


Osmaniye Korkut Ata Üniversitemiz Kadirli Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu dört yıllık Eğiitm vermektdir.  Bünyesindeki Gıda Teknolojileri ve Organik Tarım İşletmeciliği bölümleri bulunmaktadır.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri