20 Ocak 2019 Pazar
Anasayfa > HABERLER > Emekli Üyelerimizle Toplantımızı Gerçekleştirdik

Emekli Üyelerimizle Toplantımızı Gerçekleştirdik

25.11.2016 15:34 12 14 16 18 yazdır
Türk Eğitim Sen Osmaniye Şubesi, Emekli Üyelerimizle İstişare Toplantımızı gerçekleştirdik.
Emekli Üyelerimizle Toplantımızı Gerçekleştirdik

Türk Eğitim Sen Osmaniye Şubesi, İstişare Toplantılarımızdan Öğretmenler Günü münasebetiyle sendikamızın emektarları, memurluktan emekli ama hayatta öğretmeye devam eden Emekli Üyelerimizle  toplantımızı 24/11/2016 tarih ve saat 19:30 da Sendika Binamızda gerçekleştirdik. Ellerini öptük, Teşekkür Belgelerini takdim ettik.

Vatanımıza ve Milletimize, Eğitim Öğretim Camiasına ve Sendikamıza hayırlı ve uğurlu olması dilekleri ile açılan toplantıda Türkiye Kamu Sen Osmaniye İl Başkanı ve Türk Eğitim Sen Osmaniye İl Başkanı Ahmet Kandemir;  "Menfaati için mevzi alanlara inat, Milli, Manevi değerleri ve ülkesi adına dik duruş sergileyerek bizimle yürüyen her insanımızın ellerinden öpmeyi yönetim kurulu adına şeref telakki ediyor tekrar hoş geldiniz diyor. Öğretmenler günü münasebetiyle memurluktan emekli ama hayatta öğretmeye devam eden Emekli Üyelerimiz tek tek ellerinizden öpüyorum." dedi.

Türk Eğitim Sen Osmaniye Eski Şube Başkanı Hayrettin Aslan'ın Ankara Kızılay meydanındaki eylem ve akabinde tutuklanmalarını konu alan anısını anlatarak sendikacılığa nasıl başladıklarını anlattı.

Türk Emekli Sen Şube Başkanı Enver Üste; öğretmenliğin ilk yıllarında yazmış olduğu bir şiiri okuyarak başladığı konuşmasında Türk Emekli Sen yönetimin yenilenmesi gerektiğini açıkladı.

Osmaniye Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı ve Emekli Türk Eğitim Sen Üyesi Fahri Kuyulu ise sendikacılık anılarını anlattığı toplantıya Ebediyete intikal etmiş Eğitim Çalışanları hakkında dua okunarak son verildi.

Emekli Türk Eğitim Sen Üyelerine Teşekkür Belgeleri takdim edildi.


Emekli Üyelerimizle Öğretmenler Günü Fotoğraf Albümü İçin Tıklayınız.


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri