19 Ekim 2018 Cuma
Anasayfa > HABERLER > Cengiz Topel İlkokulu ile Ortaokulu Yer Değiştirmeli

Cengiz Topel İlkokulu ile Ortaokulu Yer Değiştirmeli

13.01.2015 21:08 12 14 16 18 yazdır
İlkokul öğrencilerin sayısının fazla olması nedeniyle Cengiz Topel İlkokulu ile Ortaokulu binaların karşılıklı olarak yer değiştirmesi yerinde olacaktır.
Cengiz Topel İlkokulu ile Ortaokulu Yer Değiştirmeli

Bilindiği üzere sendikamız okul ve kurum ziyaretlerinde bulunarak eğitim-öğretimle ilgili sorunları yerinde tespit etmekte, tespit edilen sorunları "Sorumlu Sendikacılık" anlayışı içerisinde çözümün bir parçası olmak adına Devlet yetkililerine iletmektedir.

 

     İlimiz Kadirli İlçesi Kadirli Cengiz Topel İlkokulu ile Kadirli Cengiz Topel Ortaokulu aynı bahçe içerisinde hizmet veren iki okulumuzdur.

 

     Kadirli Cengiz Topel İlkokulunun Ana sınıfları okuldaki sınıf yetersizliğinden dolayı Kadirli Cengiz Topel Ortaokulunda hizmet vermektedir. Buna rağmen Kadirli Cengiz Topel Ortaokulunun bir katı tamamen boş bulunmaktadır.

 

     Yine Kadirli Cengiz Topel İlkokulunda öğrenci fazlalığından dolayı yönetici odaları sınıf yapılmış bu nedenle yöneticiler öğretmenler odasında hizmet vermektedir.

 

     Bu sebeple de, fiziki kapasiteden azami bir şekilde faydalanılması ve İlkokul öğrencilerin sayısının fazla olması nedeniyle Kadirli Cengiz Topel İlkokulu ile Kadirli Cengiz Topel Ortaokulu binaların karşılıklı olarak yer değiştirmesi gerekmektedir.

 

     Bu nedenle, yukarıda izah ettiğimiz bu durumun Kaymakamlığınızca araştırılması ve gerekli tedbirlerin alınması, yapılan çalışmalar hakkında tarafımıza bilgi verilmesi hususunda talpete bulunduk.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri