23 Ocak 2019 Çarşamba
Anasayfa > HABERLER > Belediye Başkanı Kadir Kara Ziyaret Edildi

Belediye Başkanı Kadir Kara Ziyaret Edildi

06.02.2014 23:14 12 14 16 18 yazdır
Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara'yı ziyaret etti.
Belediye Başkanı Kadir Kara Ziyaret Edildi

Şube Başkanımız Ahmet Kandemir, ziyarette yeni yönetim kurulunu Başkan Kadir Kara'ya tek tek tanıştırarak, her zaman Türk Eğitim-Sen olarak yanlarında olduklarını ifade etti.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kadir Kara, yeni yönetimi tebrik etti. Ahmet Kandemir'in geçmiş dönemlerden kazandığı tecrübe ile Osmaniye'ye ve eğitim camiasına çok büyük hizmetler yapacağına inandığını dile getiren Başkan Kara, "Sayın Ahmet Kandemir bu işe gönlünü vermiş ve kendisini yetiştirmiş bir isim. Eğitim camiamızın sorunlarını, çözüm yollarını yakından bilen bir kardeşimizsiniz. Başarılı olacağınıza yürekten inanıyorum. Sendikanızın genel merkezinde elde ettiği tecrübe ile sadece sendikanızın değil tüm Osmaniye'deki öğretmenler için önemli bir hizmet vereceğinizi biliyorum. Görevinizde başarılar dilerim." şeklinde konuştu.

 
Şube Başkanımız Ahmet Kandemir, "Bizleri kabul ettiği için Belediye Başkanımız Sayın Kadir Kara'ya çok teşekkür ederiz. Son yapılan kongre sonucunda ben ve arkadaşlarım sendika üyelerimizin oyları ile seçildik. Allah bizleri utandırmasın. Eğitimdeki aksaklıkları, sorunları ve çözüm yollarını çok iyi biliyoruz. Sendikamız bir sivil toplum kuruluşu olduğu için sadece eğitim camiasının sorunlarını değil, başta Osmaniye'miz olmak üzere ülkemizin çok iyi takip ediyoruz. Sayın belediye başkanımızın yaptıkları halkımız tarafından büyük bir övgü ile takdir ediliyor. Bizler her zaman kendisinin yanındayız. Hep birlikte güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri