VARLIĞINIZLA BU ÜLKENİN HAVASINI KİRLETTİĞİNİZ YETER

Zeytin Dalı Operasyonuna destek ve sözde aydın ve siyasetçilere tepkimizi yapmış olduğumuz basın açıklaması ile dile getirdik.

Türk Tarım Orman Sen Kadirli İlçe Başkanımız Abdurrahman Turkmen, Türkav Kadirli Şube Başkanımız Necati Akgöllü ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Zeytin Dalı Operasyonuna destek ve sözde aydın ve siyasetçilere tepkimizi yapmış olduğumuz basın açıklaması ile dile getirdik.

BASIN AÇIKLAMA METNİMİZ

Türkiye Kamusen’in kıymetli başkanları, Türkav İlçe Başkanım ve basınımızın güzide temsilcileri;


Devletimizin bekası, milletimizin huzur ve güvenliği için, yanı başımızda belli odaklarca desteklenerek büyütülen ve askeri bir güç haline getirilmek istenilen terör örgütünün bertaraf edilmesi maksadıyla Türk Ordusu’nun Afrin’de başlattığı harekatın hayırlı olmasını dileriz.


Yürekten inanıyoruz ki bu harekatla; Türk milletinin ve Devletinin bölgedeki varlığına kast eden terör örgütlerine ve on binlerce kilometre öteden gelerek yaşamakta olduğumuz topraklarımıza fiili müdahalede bulunup, kendince yeni bir düzen kurmak, Türk milletine ayar vermek, hesap sormak ve bedel ödetmek gibi bir gaflete kapılan sözüm ona büyük devletlere Türk’ün iradesini, kararlılığını ve gücünü bir kere daha göstereceğiz.


Kim ne derse desin 21. asır Türk asrı olacak, bölgede mazlumların gözyaşları dinecek, zalimler kaçacak delik arayacaktır. Gün bu gündür; büyük yürüyüş başlamıştır. Önce Afrin daha sonra Münbiç terörden temizlenecek, teröristlerin kökü kazınıncaya dek bu mücadele sürecektir. Türk Ordusu, Yüce Allah’ın Nisa Suresi 75. ayetinde “Hem size ne oluyor ki, Allah yolunda: ‘Ey Rabbimiz! bizleri bu halkı zâlim olan memleketten çıkar, tarafından bizi iyi idare edecek bir sahip ve bize katından bir kurtarıcı gönder’ diye yalvarıp duran zayıf ve zavallı erkekler, kadınlar ve çocukların kurtarılması uğrunda savaşa çıkmıyorsunuz?” buyruğu üzerine hem sınırlarımız içinde yaşayan milyonların bekası için hem de sınırlarımız dışındaki milyonların çığlıkları üzerine akan gözyaşlarını dindirmek için bölgeye gitmiştir.


Türkiye Kamu-Sen ailesi bütün varlığıyla, ruhuyla ve dualarıyla Mehmetçiğin yanındadır. Yüce Rabbimizden dileğimiz, hiçbir Mehmetçiğimizin burnu dahi kanamadan bu millete yeni bir zafer daha bahşetmesi, bölgemizi kan gölüne çeviren, insanları evlerinden yurtlarından eden zalimler karşısında Türk askerini daima muzaffer kılması yönündedir. Allah muvaffak eylesin.
Özellikle zeytin dalı operasyonu sürerken kendini aydın kılığına büründürmüş sözde aydın ve siyasetçi, 170 tane vatan , bayrak ve Türklükten bihaber ne olduğu belirsiz şahısların,operasyonun durdurulması yönündeki mektup ve çağrılarını Yüce Türk Milletinin evlatlarına yapılmış en büyük hakaret olarak görmekte olduğumuzun bilinmesini istiyorum.Sözde satılmış kalemlerin istekleri bu coğrafyada yer bulamayacaktır. Kendilerini aydın olarak tanımlayan bu zevat bilsin ki Çanakkale’de, Kurtuluş savaşında binlerce şehit verdiğimiz aydınlarımızın ruhlarına yapmış oldukları hakaretlerini bizlerin görmezden gelmesi mümkün değildir.Eninde sonunda sizlerle hesaplaşacağız. 


Önünde Türk kelimesi olan ve bu milletin paralarıyla doktor olan birliğin yöneticileri şu haliyle akıl ve izan enfeksiyonu geçirmektedir. Biz sizi Türklükle tedavi etmesini de biliriz. Siz kimsiniz ki bu ülkenin bekasına tehdit oluşturan PKK, YPG, PYD ve DEAŞ terör örgütlerine karşı yürütülen operasyonun durdurulması cüretini gösterirsiniz. Bizler; bu vatanın yoluna ölüm döşeklerini sermiş bir milletin evlatları olarak sonucu ne olursa olsun ülkemizi yok etmek isteyen, Atatürk ve Cumhuriyet Türkiyesi’ni ortadan kaldırmak isteyen emperyalist dünyanın tamamına ve yerli uşaklarına karşı nefes aldığımız sürece karşı durmaya devam edeceğiz. Şehit kanıyla sulanan vatan topraklarından siz istiyorsunuz diye de vazgeçmeyeceğiz. Havasını ,suyunu aldığınız vatan topraklarında siz ve sizin gibilerin yeri yoktur. Eğer istiyor ve arzu ediyorsanız uşaklığını yaptığınız emperyalist ülkelerinin her hangi birine gitmenizde de bir sakınca yoktur. 

Varlığınızla bu ülkenin havasını kirlettiğiniz yeter.


Allah vatanımızı,devletimizi, milletimizi ve ordumuzu korusun. Bayrağımızı indirmesin, ezanımızı susturmasın.Birliğimizi daim eylesin.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !


27.01.2018 21:34