Osmaniye'den KAYACIKLAR KÖYÜNE

Osmaniye'den Mardin ili Savur ilçesi KAYACIKLAR KÖYÜNE; aynı ailede olmak aynı mücadelede omuz omuza olmak ayrıcalıktır

Bugün Sendikada Bahattin Biçer Mardin Şube Başkanımızın girişimleri ile Uzman Kırtasiyeden Erdal Yılmaz, Nurcan Dağıtımdan İsa Ağabeyimizin ve Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu Müdürümüz Hasan ONGUN Beyefendilerin tedarik etmiş oldukları kırtasiye, ana okulu malzemeleri, kitap setleri, kukla seti vb oyuncaklar büyük boy iki ayrı kutuda vefakar teşkilatlandırma sekreterimiz Tahsin ŞENTUT tarafından paketlenerek Mardin ili Savur ilçesi KAYACIKLAR köyü ilkokula ulaştırılmak üzere kargoya teslim edildi.

Ayrıca, İstanbul'dan Sultan Uçar ablamızın görüştüğü Zambak Yayınları Akdeniz-Güneydoğu Bölge koordinatör Fatih GÜLERYÜZ ayrı bir kargo ile destek verecekler. Yine Nurcan Dağıtımdan İsa Ağabeyimizin girişimleri ile Murat Yayınlarından Adnan beyefendilerde ayrı bir kargo ile destek verecekler.

Güle güle kullanın sevgili öğrencilerimiz. Sevgili başkanım Bahattin abim her zaman yanındayız. Sevgili hem şehrimiz Süreyya Coşkun hanımefendi bilin ki tüm Osmaniye ve tüm Türk Eğitim Sen Camiası yanınızdadır. Bizleri her zaman yanınızda, bir telefonun ucunda biliniz, emin olunuz, sınıfınızda öğrencilerinize ders verirken bilin ki her zaman bizde sizinle aynı sınıftayız. Bizde sizinle aynı köydeyiz.

Süreyya Coşkun hocam kargoları teslim aldıklarında öğrencilerimizi resimleyip paylaşırlarsa seviniriz.

Elini taşın altına koyup KAYACIKLAR köyü ilkokuluna destek veren esnaflarımıza Hacı Ahmet ŞAHİN kardeşime, okul müdürümüz Hasan ONGUN beyefendiye Sultan Uçar Ablamıza teşekkür eder saygılarımızı sunarız Allah Sizden Razı Olsun


07.02.2014 12:17