16 Ocak 2019 Çarşamba
Anasayfa > HABERLER > Ali Durmaz, Fen Lisesine Nasıl Müdür Oldu?

Ali Durmaz, Fen Lisesine Nasıl Müdür Oldu?

11.01.2015 19:10 12 14 16 18 yazdır
Düziçi Fen Lisesine Müdür olarak görevlendirilen Ali DURMAZ bu şartları taşımamaktadır.
Ali Durmaz, Fen Lisesine Nasıl Müdür Oldu?
10.06.2014 Tarihli ve 29026 Sayılı Resmi Gazete'de Yayımlanan Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Görevlendirilmelerine İlişkin Yönetmeliğin "Yönetici olarak görevlendirileceklerde aranacak genel şartlar" başlıklı 5. maddesi (c) fıkrasındaki; "c) Görevlendirileceği eğitim kurumuna, görevlendirileceği tarihte alanı itibarıyla öğretmen olarak atanabilme şartını taşıyor olmak," hükümlerine göre Düziçi Fen Lisesine Müdür olarak görevlendirilen Ali DURMAZ bu şartları taşımamaktadır.

Buradan Osmaniye Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynaklarından sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Basri Doğan'dan cevap bekliyor ve soruyoruz.Düziçi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Durmaz, Düziçi Fen Lisesine Nasıl Müdür Oldu?

Sayın Basri Doğan, biz senin yönetmelikten mevzuattan yargı kararlarından bi haber olduğunu bu işi bilmediğini biliyoruz ama sen bunları biliyor musun onu bilmiyoruz.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri